لباس و اکسسوری برای بهار و تابستان

بهار و تابستان ۲۰۲۳ کدام رنگ‌ها را بپوشیم؟

رنگ‌ها نقش بسیار مهمی در ظاهر کلی شما دارند. زمانی که شما رنگ مورد علاقه‌تان را می‌پوشید، به شما کمک می‌کند تا اعصابی آرام‌تر داشته باشید یا خلق‌وخوی‌تان شاداب‌تر باشد. همچنین انتخاب یک رنگ درست در بالا بردن اعتماد به نفس‌تان نیز تاثیر بسیار مهمی خواهد داشت.

۱. آبی ملایم؛ انتخابی آرامش‌بخش

اگر به رنگ‌های ملایم علاقه دارید، آبی یک انتخاب بسیار عالی برای شما خواهد بود. این تناژ رنگی باعث آرامش بیشتر و ریلکس بودن ذهن شما می‌شود. بسیاری از برندها از این تناژ آبی در کالکشن‌های خود به خصوص برای رنگ کت استفاده کرده‌اند. این آبی در واقع رنگی بسیار ملایم و کمی چرک است و شاید کمی تناژ طوسی هم در آن قاطی شده باشد.

چگونه این رنگ را استایل کنیم؟

شما می‌توانید این رنگ را یا با سفید ترکیب کنید و استایلی ساده داشته باشید، یا می‌توانید آن را با رنگ‌های پر جنب و جوش‌تر مثل صورتی باربی یا سبز لیمویی ترکیب کنید و استایلی جسورانه بسازید.

۲. سبز لیمویی؛ مقدار زیادی از ویتامین C

سبز لیمویی هر فصل محبوبیت و طرفداران بیشتری پیدا می‌کند. سبز لیمویی را می‌توانیم به عنوان خاص‌ترین رنگ این فصل نام‌گذاری کنیم. در کالکشن‌ها و کت‌واک‌های زیادی می‌توانید استفاده از این رنگ جذاب را مشاهده کنید. این طیف از سبز حس و حال تابستان را کاملا برای شما زنده می‌کند.

چگونه این رنگ را استایل کنیم؟

خوشبختانه، این تناژ سبز را تقریبا با هر رنگی، از خنثی‌ترین رنگ‌ها گرفته (بژ، سفید و رنگ‌های نود) تا رنگ‌های تند (بنفش گل فوشیا، آبی کبالت) سازگار است. اگر دوست دارید ظاهری خاص داشته باشید، می‌توانید این رنگ را به صورت مونوکروم استایل کنید.

۳. بژ؛ یک انتخاب خنک برای دمای خیلی بالا

تقریبا غیرممکن است که با رنگ بژ اشتباه کنید یا از انتخاب آن پشیمان شوید. این رنگ باکلاس و شیک است و جز آن دسته از رنگ‌هایی است که در هر زمان و مکانی می‌توانید آن را بپوشید؛ به همین دلیل است که همیشه در لیست ترندها قرار دارد. شاید فکر کنید این رنگ بیشتر مناسب پاییز باشد، اما با یک ترکیب درست، می‌تواند به ستاره‌ی فصل تابستان نیز تبدیل شود.

Check out similar topics

Related Posts