لباس‌های کلاسیک شخصیت‌های استریت فایتر

جدیدترین بازی مبارزه‌ای کپ‌کام (Capcom) یعنی استریت فایتر ۶، به تعدادی از شخصیت‌هایش ظاهر تازه‌ای بخشیده است و دوران جدیدی را در تاریخ بازی‌های مبارزه‌ای دوبعدی رقم زده است. اگر برای سبک لباس قدیمی آن‌ها دلتنگ شده‌اید، نگران نباشید زیرا هر مبارز قدیمی ظاهری کلاسیک دارد که می‌توانید قفل آن را در بازی باز کنید. این در حالی است که مبارزان جدید نیز لباس‌هایی جایگزین دارند.

دو راه برای باز کردن قفل لباس‌های شخصیت‌ها وجود دارد. شما می‌توانید از پول واقعی استفاده کرده و آن‌ها را خریداری کنید و یا با انجام فعالیت‌هایی در بازی آن‌ها را به صورت رایگان دریافت کنید. در این مقاله هر دو راه توضیح داده شده اما پیشنهاد می‌شود که راه دوم را انتخاب کنید، به خصوص اگر قصد دارید که حالت تور جهانی مبتنی بر داستان را تجربه کنید. از طرفی باز کردن قفل هر لباس نسبتا آسان است و بهتر است که پول خود را پس‌انداز کنید.

باز کردن قفل لباس‌ها به صورت رایگان

اگر می‌خواهید کمی وقت بگذارید، باز کردن لباس‌های دوم شخصیت‌ها بدون نیاز به خرج پول بسیار آسان است. برای باز کردن قفل لباس دوم یک شخصیت، باید سطح پیوند (Bond) آن‌ها را در تور جهانی، حالت داستانی تک نفره‌ی بازی، به حداکثر برسانید. این در واقع سیستمی است که در حالت ذکر شده یافت شده و در آن می‌توانید یک مبارز افسانه‌ای را به عنوان استاد خود انتخاب کنید و پیوند خود را با آن‌ها افزایش دهید تا قفل توانایی‌های جدید و پاداش‌های دیگر را باز کنید. هر مبارز سطح پیوند مخصوص به خود را دارد که می‌توان آن را به روش های مختلفی افزایش داد و هنگامی که به ۱۰۰ امتیاز رسیدید، یک لباس جدید به شما تعلق می‌گیرد. در اینجا راه‌های افزایش Bond آمده است.

دادن هدیه

می توانید هدایایی را از تاجران مختلف در سراسر جهان خریده یا از ضرب و شتم افراد تصادفی بدست آورده و سپس آن‌ها را برای کسب برخی از دستاوردهای دوستی به شخصیت مورد نظر خود بدهید. اکثر این هدایا بسته به مبارز، فقط یک یا دو امتیاز به شما می‌دهند اما اگر هدیه‌ی مناسبی را به هر شخصیت بدهید، پنج امتیاز بدست می‌آورید.

Check out similar topics

Related Posts